-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електродотримачі, паяльники, редуктори, різаки, паяльні станції
Тендер Prozorro UA-2026-01-28-009109-a
Завершена
1 298 190.00
UAH з ПДВ
Номер:
621365f55d7142cf8fc2afce79646934
Внутрішній номер закупівлі:
28092989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-28-009109-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 298 190.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.01.2026 13:23 - 02.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.01.2026 13:23 - 05.02.2026 10:00
Аукціон:
з 06.02.2026 14:29
Період кваліфікації:
05.02.2026 10:00 - 10.02.2026 10:50
Період завантаження договору:
16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 298 190.00 Електродотримачі, паяльники, редуктори, різаки, паяльні станції