• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування учнів

Завершена

586 625.00 UAH без ПДВ
Номер: 8b1037550a894fee9decdcc2209150c9
Внутрішній номер закупівлі: 28090046
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-28-006164-a   
Замовник: Балаховицька гімназія
Контактна особа: Шикало Тетяна Леонідівна +380964244265 balah1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-01-19-010990-a UA-2026-01-19-010990-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 586 625.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів (Код ДК номенклатурної позиції 55321000-6 - Послуги з готування їжі)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 7885 послуга
Період постачання до 12.06.2026
Місце постачання 34373, Україна, Рівненська область, село Балаховичі, вулиця Чорновола В'ячеслава, будинок 13 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ КГХ"
Ціна пропозиції 586 625.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2026 11:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 508a641dccee4aeb868bfde13ea6d6cb
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-28-006164-a-c1
Постачальник: КП "ВОЛОДИМИРЕЦЬКИЙ КГХ"
Номер договору: 2/26
Сума договору: 431 964.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.01.2026 00:00 - 30.06.2026 23:59
Дата підписання: 27.01.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_1.pdf
pdf
Додаткова_угода3_a0478b73_9f90_4be3_87bc_5330776375e9.pdf
p7s
sign.p7s