• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)

Завершена

824 153.00 UAH з ПДВ
Номер: 37410a458c524fee9705d44085019361
Внутрішній номер закупівлі: 28085240
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-28-001304-a   
Замовник: Гніванська міська рада
Контактна особа: Вікторія Сідлак +380930037492 miskrada64@ukr.net https://gnivan-miskrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 824 153.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.01.2026 09:35 - 02.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2026 09:35 - 05.02.2026 00:00
Аукціон: 05.02.2026 15:45 - 05.02.2026 16:08
Період кваліфікації: 05.02.2026 16:08 - 10.02.2026 17:08
Період завантаження договору: 16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴824 153.00 Паливо (Дизельне паливо, Бензин А - 95, та Нафтовий газ скраплений)