• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-95 та дизельне паливо

Завершена

313 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4fc5fd15bb5947849a2a3938f403b1ad
Внутрішній номер закупівлі: 28078968
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-27-014710-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
Контактна особа: Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 313 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 3500 літр
Період постачання 27.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8 На карті
Дизпаливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2000 літр
Період постачання 27.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
Ціна пропозиції 313 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2026 15:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 084dac80ae2247dea6d0375060aa6610
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-27-014710-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
Номер договору: К-4
Сума договору: 313 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 260 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 27.01.2026 15:46
Статус:
Розірваний
pdf
2026-01-27_15-32-04_Обгрунтування бензин - дизель 2026.pdf
pdf
2026-01-27_15-27-48_Договір бензин-дизпаливо 2026.pdf
pdf
2026-08-26_15-16-12_Угода про розірвання договору поставки №...
pdf
2026-08-25_15-16-59_Протокол 27 Бензин Дизель.pdf
pdf
2026-08-26_15-27-02_Рішення припинення ліцензії.pdf
p7s
sign.p7s