• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Клей-піна та клей монтажний

Дана закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022

Завершена

77 250.00 UAH з ПДВ
Номер: be9104a3699f489c9ccf4bf7b275d0d6
Внутрішній номер закупівлі: 28074614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-27-010315-a   
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
Контактна особа: Сех Христина Богданівна 380322751703 lvk_uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 77 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.01.2026 13:58 - 04.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.01.2026 13:58 - 07.02.2026 17:00
Аукціон: 09.02.2026 14:09 - 09.02.2026 14:44
Період кваліфікації: 09.02.2026 14:44 - 10.02.2026 09:58
Період завантаження договору: 16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴77 250.00 Клей-піна та клей монтажний