-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі сухі
Тендер Prozorro UA-2026-01-27-009082-a
Завершена
31 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
2738312f069b4537af32bc49cf5f281e
Внутрішній номер закупівлі:
28073369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-27-009082-a
Замовник:
Комунальне виробниче підприємство по організації харчування у навчальних закладах
×
-
Код ЄДРПОУ:
05475854
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Генерала Карпенка, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Черниш +380668146685 tinker1854@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15898000-9 ДріжджіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
31 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріжджі сухі
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54038, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Генерала Олекси Алмазова, 49 (Генерала Карпенка, 49)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Контактна особа:
+380552410780
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ 5КМ
Ціна пропозиції
31 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2026 13:17
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
01b305baafde44d1b12293d5d5575ec3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-27-009082-a-a1
Постачальник:
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24756872
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ 5КМ
Номер договору:
26/01/26/2
Сума договору:
31 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
26 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.01.2026 13:15
Статус:
Виконаний