-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах), код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Тендер Prozorro UA-2026-01-27-008755-a
Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах)
Торги не відбулися
1 294 729.60
UAH з ПДВ
Номер:
2b3a94d605544f709606d5508ddcbe68
Внутрішній номер закупівлі:
28073035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-27-008755-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Камінькова +380577251900 gudpss@kh-consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 294 729.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.01.2026 13:32 - 01.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2026 13:32 - 04.02.2026 00:00
Аукціон:
з 04.02.2026 12:51
Період кваліфікації:
04.02.2026 00:00 - 06.02.2026 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 294 729.60 Бензин А-95 (у скретч-картках/талонах)