• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Полянська гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Завершена

295 884.00 UAH без ПДВ
Номер: ddf7e0bc7d454ddebb3f11caeefc7bc3
Внутрішній номер закупівлі: 28068511
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-27-004214-a   
Замовник: ПОЛЯНСЬКА ГІМНАЗІЯ САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Бородавко +380969350786 polyanashkola@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 295 884.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів, Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-9 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Полянська гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 3847 послуга
Період постачання 26.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 34530, Україна, Рівненська область, Поляна, Центральна, 92 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Ціна пропозиції 295 884.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2026 10:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ecc32eaf54c34c4583168d4d6123a652
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-27-004214-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАМЕДАС УКРАЇНА"
Номер договору: 1
Сума договору: 146 790.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 23.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 23.01.2026 10:50
Статус:
Підписаний
pdf
договір харчування.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s