• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Надання послуг по захороненню відходів

Торги не відбулися

383 325.00 UAH з ПДВ
Номер: e9c83547fe474643a624c17d7f31009d
Внутрішній номер закупівлі: 28057397
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-26-012807-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШИРОКЕ" ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Володимир КОСТИШАК +380679626066 shirokekp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 383 325.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.01.2026 14:57 - 31.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.01.2026 14:57 - 03.02.2026 00:00
Аукціон: з 03.02.2026 14:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴383 325.00 Надання послуг по захороненню відходів