-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги по автобусному перевезенню учнів до пунктів змагань)
Тендер Prozorro UA-2026-01-26-009101-a
Торги не відбулися
405 988.00
UAH з ПДВ
Номер:
7171618f4cf4407a8f35c3cadf3a20ab
Внутрішній номер закупівлі:
28053705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-26-009101-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Сергіївна Макаренко +380957685629 tender.gorono@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
405 988.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2026 13:21 - 31.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2026 13:21 - 03.02.2026 00:00
Аукціон:
03.02.2026 11:47 - 03.02.2026 12:10
Період кваліфікації:
03.02.2026 12:10 - 11.02.2026 13:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴405 988.00 Послуга з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги по автобусному перевезенню учнів до пунктів змагань)