-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації харчування осіб комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
Тендер Prozorro UA-2026-01-26-006515-a
Торги не відбулися
481 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
3d8bf859a5544fae8538e69c48781dd9
Внутрішній номер закупівлі:
28051122
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-26-006515-a
Замовник:
Комунальний заклад "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723813
-
Адреса:
33008, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Будівельників, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сінькова +380362671447 kzrcspd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
481 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.01.2026 11:56 - 31.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2026 11:56 - 03.02.2026 11:46
Аукціон:
з 04.02.2026 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴481 800.00 Послуги з організації харчування осіб комунального закладу "Рівненський центр соціально-психологічної допомоги" Рівненської обласної ради