-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2026-01-24-000635-a
Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів
Торги не відбулися
223 260.00
UAH без ПДВ
Номер:
285c62a38ead4d2f9335d27ffa0f01b5
Внутрішній номер закупівлі:
28042486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-24-000635-a
Замовник:
КП "Шостка-Зеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35187349
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шостка, вул. Шевченко, 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончаренко О.М. +380687775584 kpszb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
223 260.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.01.2026 14:08 - 30.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2026 14:08 - 02.02.2026 00:10
Аукціон:
з 03.02.2026 12:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴223 260.00 Послуги з приймання та захоронення твердих побутових відходів