-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2026-01-23-018897-a
Міжнародні непатентовані назви вказано в додатку №3 до тендерної документації
Завершена
545 788.90
UAH з ПДВ
Номер:
7e50f618042d4fbc9a5cf115e9708475
Внутрішній номер закупівлі:
28041720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-23-018897-a
Замовник:
КЗЛОР "Лешківський психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188914
-
Адреса:
80014, Україна, Львівська область, село Лешків, Сокальський район вулиця Широка 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стадник Христина Ярославівна +380969561737 Leshkiv.internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
545 788.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.01.2026 23:12 - 28.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.01.2026 23:12 - 31.01.2026 00:00
Аукціон:
з 02.02.2026 15:10
Період кваліфікації:
31.01.2026 00:00 - 05.02.2026 23:16
Період завантаження договору:
11.02.2026 00:00 - 21.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴545 788.90 Фармацевтична продукція