-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування Приміщень їдальні, відділення відновного лікування та дитячого відділення Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату, що розташована за адресою: 22500, м.Липовець, Вінницької області вул.Пирогова, 36 (система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень)
Тендер Prozorro UA-2018-11-26-001289-b
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування Приміщень їдальні, відділення відновного лікування та дитячого відділення Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату, що розташована за адресою: 22500, м.Липовець, Вінницької області вул.Пирогова, 36 (система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень)
Завершена
1 270 471.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 704.71 UAH
мін. крок: 1% або 12 704.71 UAH
Номер:
e2d40274e7974679b3e40de203d30d73
Внутрішній номер закупівлі:
2802984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-26-001289-b
Замовник:
Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484505
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовець, вул. Пирогова,36
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тартачна Світлана Григорівна +380435821485 doctor_lipov@i.ua http://www.lipdoctor.org
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 270 471.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 704.71 UAH
Період уточнення:
26.11.2018 15:19 - 01.12.2018 15:23
Період прийому пропозицій:
26.11.2018 15:19 - 11.12.2018 15:23
Аукціон:
12.12.2018 14:12 - 12.12.2018 14:39
Період кваліфікації:
12.12.2018 14:39 - 14.12.2018 10:51
Період завантаження договору:
14.12.2018 10:46 - 03.01.2019 10:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування Приміщень їдальні, відділення відновного лікування та дитячого відділення Липовецької обласної лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату, що розташована за адресою: 22500, м.Липовець, Вінницької області вул.Пирогова, 36 (система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передавання тривожних сповіщень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.01.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Пожежне спостереження-Вінниця"
Оскарження: 12.12.2018 14:39 - 25.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31415344
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр +380432520775 psvmail@email.ua
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Коріатовичів, 24
Оскарження: 12.12.2018 14:39 - 25.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
731 843.62 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
636 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2018 10:46
Документи
83
Скарги
1
ПП "РЕЙДЕР"
Оскарження: 14.12.2018 10:46 - 25.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30320090
-
Контактна особа:
Олег Дмитрович Зініченко +380505061846 reyderbc@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, БУЛЬВАР 50-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 19
Оскарження: 14.12.2018 10:46 - 25.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
956 693.89 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
637 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2018 10:51
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІАН-Т"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33623240
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЛОРІАН-Т" +380432682188 ekonomist@florian-t.com.ua http://florian-t.com.ua
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., смт. Стрижавка, 23210, Вінницька обл., Вінницький район, селище міського типу Стрижавка, ВУЛИЦЯ 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 7
Початкова пропозиція
1 015 342.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
688 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
9bc059dd8dae4a218945d589c25694a1
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-26-001289-b-b1
Постачальник:
ПП "РЕЙДЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30320090
-
Контактна особа:
Олег Дмитрович Зініченко +380505061846 reyderbc@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, БУЛЬВАР 50-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 19
Номер договору:
50/513
Сума договору:
637 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2018 00:00 - 31.01.2019 23:59
Дата підписання:
26.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний