-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-11-000306-b
Торги не відбулися
1 111 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 5 000.00 UAH
Номер:
746dba2ec5434364a94e7832aa699bba
Внутрішній номер закупівлі:
2802038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-11-000306-b
Замовник:
Волицька сільська рада Мостиського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41746966
-
Адреса:
81324, Україна, Львівська область, село Волиця, вул.Дружби, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалик Іван Богданович +380677110926 volicaotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 111 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
33 000.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2018 11:33 - 16.12.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2018 11:33 - 26.12.2018 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
74380 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
81324, Україна, Львівська область, с.Волиця, с.Мостиська Другі, с.Тщенець, Мостиський район, с.Волиця, с.Мостиська Другі, с.Тщенець (більщ детально у Додатку 4)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Початкова пропозиція
769 089.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
769 089.20 UAH з ПДВ
Документи
51
Скарги
0