-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Тендер Prozorro UA-2018-11-23-000633-a
Тепловізори
Завершена
157 293.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 1 250.57 UAH
мін. крок: 0.8% або 1 250.57 UAH
Номер:
811c4db0c65945dbbcbffcea83acc3a1
Внутрішній номер закупівлі:
2800883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-23-000633-a
Замовник:
Регіональна філія "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська обл., Харків, Конарєва, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Назаренко C. Південна залізн. +380577243752 ntv_pz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
157 293.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2018 14:37 - 30.11.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2018 14:37 - 10.12.2018 17:00
Аукціон:
11.12.2018 11:08 - 11.12.2018 16:00
Період кваліфікації:
11.12.2018 16:00 - 14.12.2018 14:26
Період завантаження договору:
11.12.2018 16:00 - 31.12.2018 16:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴41 685.60 Лот 1.Тепловізор Flir E5 або еквівалент
- Лот №2 ₴115 608.00 Лот 2.Тепловізор Flir E8 або еквівалент