• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Ліцею №23 ім.Романа Гурика Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)

Торги не відбулися

3 100 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 9333e7c6150d4fbbbf910f38f552ea7b
Внутрішній номер закупівлі: 28002873
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-22-000037-a   
Замовник: ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Чижик Володимир Ярославович 380342750981,380507339940 vol1971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 100 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.01.2026 00:51 - 27.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.01.2026 00:51 - 30.01.2026 00:00
Аукціон: з 30.01.2026 14:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 100 750.00 Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів Ліцею №23 ім.Романа Гурика Івано-Франківської міської ради(аутсорсинг)