-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з супроводу та обслуговування програмного забезпечення «Автоматизована система розрахунків (білінг побутових та юридичних споживачів електричної енергії)» в інфраструктурі ПрАТ «Волиньобленерго»
Тендер Prozorro UA-2026-01-21-010221-a
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
65c740797cec449fb27264a5e52ba4b2
Внутрішній номер закупівлі:
27992554
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-21-010221-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мондровська +380332780506 mondrovska.io@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.01.2026 13:44 - 26.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2026 13:44 - 29.01.2026 00:00
Аукціон:
з 29.01.2026 15:43
Період кваліфікації:
29.01.2026 00:00 - 29.01.2026 08:16
Період завантаження договору:
04.02.2026 00:00 - 14.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000 000.00 послуги з супроводу та обслуговування програмного забезпечення «Автоматизована система розрахунків (білінг побутових та юридичних споживачів електричної енергії)» в інфраструктурі ПрАТ «Волиньобленерго»