-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистилянти (Бензин А-92 (або еквівалент), Дизпаливо (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2018-12-26-000085-b
Торги відмінено
1 493 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 493.56 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 493.56 UAH
Номер:
73a60e9d8138415f917ec3b4822361ad
Внутрішній номер закупівлі:
2798364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-26-000085-b
Замовник:
Відділ освіти Прилуцької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147500
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220, 4 поверх, каб. №60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Яремкович +380463750266 osvita-2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 493 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 493.56 UAH
Період уточнення:
26.12.2018 08:53 - 31.12.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2018 08:53 - 10.01.2019 23:00
Аукціон:
з 11.01.2019 11:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (або еквівалент)
Кількість
17800 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Дизпаливо (або еквівалент)
Кількість
29430 літр
Період постачання
до 31.12.2019