• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби (моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), олива гідравлічна (ДК 021:2015: 09211610-0 - Гідравлічні рідини), моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), олива трансмісійна (ДК 021:2015: 09211900-0 - Трансмісійні мастила), мастило (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали))

Завершена

282 629.33 UAH з ПДВ
Номер: 951eef16befc4e728a0f7d9aa27631c9
Внутрішній номер закупівлі: 27981502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-20-017887-a   
Замовник: ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Магас Любов Михайлівна +380673998874 tenderr77@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 282 629.33 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.01.2026 19:41 - 25.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.01.2026 19:41 - 28.01.2026 10:00
Аукціон: 29.01.2026 15:02 - 29.01.2026 15:37
Період кваліфікації: 29.01.2026 15:37 - 02.02.2026 14:15
Період завантаження договору: 08.02.2026 00:00 - 18.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴282 629.33 ДК 021:2015:09210000-4 - Мастильні засоби (моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), олива гідравлічна (ДК 021:2015: 09211610-0 - Гідравлічні рідини), моторна олива (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали), олива трансмісійна (ДК 021:2015: 09211900-0 - Трансмісійні мастила), мастило (ДК 021:2015: 09211000-1 - Мастильні оливи та мастильні матеріали))