-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-10-003338-c
Торги не відбулися
1 860 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 300.00 UAH
Номер:
ba53b1b2f1694476ae554ecd4be7ab58
Внутрішній номер закупівлі:
2797401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-10-003338-c
Замовник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. КАРЛА МАРКСА, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Чередник +380554733818 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 860 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 300.00 UAH
Період уточнення:
10.12.2018 15:16 - 15.12.2018 15:50
Період прийому пропозицій:
10.12.2018 15:16 - 25.12.2018 15:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Кількість
125000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
1 145 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 145 250.00 UAH з ПДВ
Документи
13
Скарги
0