• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

згідно тендерної документаціїї

Торги не відбулися

678 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 13 570.00 UAH
Номер: c83aa215981e4cdf8d40700d2f5184a5
Внутрішній номер закупівлі: 2797126
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-10-000272-c   
Замовник: Інститут електронної фізики Національної академії наук України
Контактна особа: Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 678 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 570.00 UAH
Період уточнення: 10.12.2018 09:29 - 15.12.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 10.12.2018 09:29 - 25.12.2018 10:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 230000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, 21 На карті