-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2026-01-20-006945-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
55ddba219f534aa4b2f0345459d253a3
Внутрішній номер закупівлі:
27970632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-20-006945-a
Замовник:
Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22561130
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. В'ячеслава Чорновола 40/56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Музичко Лариса Василівна +380362265970 dsvp.krok@rivnerada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.01.2026 12:13 - 27.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2026 12:13 - 30.01.2026 12:14
Аукціон:
02.02.2026 15:09 - 02.02.2026 15:32
Період кваліфікації:
02.02.2026 15:32 - 03.02.2026 09:54
Період завантаження договору:
09.02.2026 00:00 - 19.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Фармацевтична продукція