-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Нове будівництво каналізації по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії) в Центральному районі м. Миколаєва»
Тендер Prozorro UA-2018-11-23-001883-c
«Нове будівництво каналізації по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії) в Центральному районі м. Миколаєва» ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Торги не відбулися
5 721 103.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28 605.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 28 605.51 UAH
Номер:
02d1057b89f34d05841138fdb3d86364
Внутрішній номер закупівлі:
2797051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-23-001883-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО МІСТА МИКОЛАЄВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38457747
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Вікторівна Москаленко +380667005515 elenaviktorovnamoskalenko@gmail.com https://www.facebook.com/%D0%9A%D0%9F-%D0%9C%D0%9C%D0%A0-%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5-%D0%91%D1%83%D0%B4%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%BC%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%94%D0%B2%D0%B0-948181181
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 721 103.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
28 605.51 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
28 600.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2018 14:15 - 29.11.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2018 14:15 - 09.12.2018 12:00
Аукціон:
10.12.2018 14:25 - 10.12.2018 14:46
Період кваліфікації:
10.12.2018 14:46 - 14.12.2018 15:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Нове будівництво каналізації по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії) в Центральному районі м. Миколаєва»
Кількість
1 роботи
Період постачання
26.12.2018 - 25.12.2019
Місце постачання
54000, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, по вул. 3 Воєнній (Сивашської дивізії)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВіК Технології"
Оскарження: 10.12.2018 14:46 - 25.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36486467
-
Контактна особа:
Щукіна Валентина Борисівна 380675126742, 380675126742 yurist2@vik.com.ua
-
Адреса:
54037, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, пров. Івана Франка, 6-Б
Оскарження: 10.12.2018 14:46 - 25.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
5 432 053.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 432 053.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2018 15:58
Документи
18
Скарги
0
ТОВ НВП Ірігаційні системи
Оскарження: 14.12.2018 15:58 - 25.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33498019
-
Контактна особа:
Ромащенко Дмитро Михайлович +380503343537 kriza2010@mail.ru
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул.Шовковична/Липський провулок, 13/2
Оскарження: 14.12.2018 15:58 - 25.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
5 721 077.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 721 077.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.12.2018 15:59
Документи
16
Скарги
0