-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Освітні послуги з підготовки персоналу за навчальною програмою для працівників апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-01-19-013717-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
2 467 481.67
UAH без ПДВ
Номер:
0c12dad9ca8d4849ae1783b29be89d9a
Внутрішній номер закупівлі:
27959804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-19-013717-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658122 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 467 481.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.01.2026 16:07 - 24.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2026 16:07 - 27.01.2026 09:00
Аукціон:
28.01.2026 14:46 - 28.01.2026 15:09
Період кваліфікації:
28.01.2026 15:09 - 06.02.2026 15:15
Період завантаження договору:
12.02.2026 00:00 - 22.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 467 481.67 ДК 021:2015 код 80520000-5 Навчальні засоби (Освітні послуги з підготовки персоналу за навчальною програмою для працівників апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)