-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Консультаційні послуги з функціонування програмного забезпечення «MASTER: Комплексний облік для бюджетних установ» та його конфігурування
Тендер Prozorro UA-2026-01-19-011954-a
Завершена
104 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
d0523bbf0c64491fba0cfef4fd1891de
Внутрішній номер закупівлі:
27958036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-19-011954-a
Замовник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шепель Олег Костянтинович 380444898775,380976686457 tender-depreg@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
104 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2026 15:41 - 24.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2026 15:41 - 27.01.2026 00:00
Аукціон:
з 27.01.2026 14:28
Період кваліфікації:
27.01.2026 00:00 - 30.01.2026 10:14
Період завантаження договору:
05.02.2026 00:00 - 15.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 040.00 Консультаційні послуги з функціонування програмного забезпечення «MASTER: Комплексний облік для бюджетних установ» та його конфігурування