• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з організації харчування учнів

Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги не відбулися

586 625.00 UAH з ПДВ
Номер: a76e288909ac4c1d8cacdd38f5c14eb2
Внутрішній номер закупівлі: 27957148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-19-010990-a   
Замовник: Балаховицька гімназія
Контактна особа: Шикало Тетяна Леонідівна +380964244265 balah1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 586 625.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.01.2026 17:18 - 24.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.01.2026 17:18 - 27.01.2026 00:00
Аукціон: з 27.01.2026 12:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴586 625.00 Послуги з організації харчування учнів