• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з надання доступу до мережі Інтернет

Завершена

21 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 9cc71eed36454e7fa4b04a23c9c7ebe5
Внутрішній номер закупівлі: 27955287
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-19-009122-a   
Замовник: Кіптівська сільська рада
Контактна особа: Василь Приходько-Лещенко +380931454888 venskono71@gmail.com http://kiptivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 21 600.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Код ДК 021:2015: 72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг
Кількість 12 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 17050, Україна, Чернігівська область, с.Кіпті, с.Хрещате, с.Чемер, с.Кіпті, с.Хрещате, с.Чемер На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Д-НЕТ"
Ціна пропозиції 21 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2026 14:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 66c1c7c500144c84ac0d96760b0f2e78
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-19-009122-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Д-НЕТ"
Номер договору: 6-ПП
Сума договору: 21 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 18 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 1 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 16.01.2026 14:06
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №6-ПП.pdf