-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Тендер Prozorro UA-2026-01-19-008139-a
Завершена
92 160.00
UAH з ПДВ
Номер:
638a5bd5962d4d80aca988cbb10b3e2d
Внутрішній номер закупівлі:
27954321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-19-008139-a
Замовник:
Кіптівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04413360
-
Адреса:
17050, Україна, Чернігівська область, с. Кіпті, вул. Слов'янська, 51-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Василь Приходько-Лещенко +380931454888 venskono71@gmail.com http://kiptivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
92 160.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
17037, Україна, Чернігівська область, с. Новий Шлях, вул. Центральна буд. 18
На карті
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет
Кількість
12 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
17037, Україна, Чернігівська область, с. Новий Шлях, вул. Героїв України буд. 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Д-НЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45811059
-
Контактна особа:
+380992215975
-
Адреса:
17037, Україна, Чернігівська область, село Новий Шлях, вул.Центральна будинок 9 квартира 20
Ціна пропозиції
92 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2026 14:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9855fb025eae40a7b089a8a4356bd741
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-19-008139-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Д-НЕТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45811059
-
Адреса:
17037, Україна, Чернігівська область, село Новий Шлях, вул.Центральна будинок 9 квартира 20
Номер договору:
1-ПП
Сума договору:
92 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
76 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 1 200.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 960.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 1 200.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 1 200.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 960.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 720.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 720.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 720.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 960.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 1 200.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 1 200.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 960.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 720.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 720.00000 UAH без ПДВ
Послуги з надання доступу до мережі Інтернет : 720.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.01.2026 13:38
Статус:
Підписаний