-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (Форма відпуску товару талони) (код ДК 021:2015 – 09130000-9 - «Нафта і дистиляти»)
Тендер Prozorro UA-2026-01-19-006380-a
Завершена
191 280.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae59ca4ea5914d36a77ebfd3148cf306
Внутрішній номер закупівлі:
27952560
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-19-006380-a
Замовник:
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38329739
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул.Ріхтера Святослава будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Горячева +380965432473 i.goryacheva@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
191 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2026 12:36 - 25.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2026 12:36 - 28.01.2026 00:00
Аукціон:
з 28.01.2026 13:48
Період кваліфікації:
28.01.2026 00:00 - 28.01.2026 16:37
Період завантаження договору:
03.02.2026 00:00 - 13.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴191 280.00 Дизельне паливо (Форма відпуску товару талони) (код ДК 021:2015 – 09130000-9 - «Нафта і дистиляти»)