-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Верстат балансувальний
Тендер Prozorro UA-2018-11-15-001085-c
Торги не відбулися
427 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 270.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 270.00 UAH
Номер:
64d6cac17f2b4cba8ed79df289677414
Внутрішній номер закупівлі:
2795163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-15-001085-c
Замовник:
Регіональна філія «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081195
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська обл., Львів, вул. Гоголя, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Спільник Анна (032)226-19-80 elzakup.nh@railway.lviv.ua http://railway.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
427 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 270.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2018 18:27 - 20.11.2018 20:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2018 18:27 - 30.11.2018 20:00
Аукціон:
03.12.2018 13:52 - 03.12.2018 14:13
Період кваліфікації:
03.12.2018 14:13 - 12.12.2018 19:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Верстат балансувальний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВТМ ГРУПП"
Оскарження: 03.12.2018 14:13 - 22.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40909859
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВТМ ГРУПП" +380674210721 4210721@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 65005, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ БУГАЇВСЬКА, будинок 43А
Оскарження: 03.12.2018 14:13 - 22.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
426 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
426 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.12.2018 18:23
Документи
24
Скарги
0
ПП фiрма МАЛЕКС
Оскарження: 11.12.2018 18:23 - 23.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23857080
-
Контактна особа:
ПП фiрма МАЛЕКС +380487380735 malekstender@ukr.net http://www.maleks.odessa.ua
-
Адреса:
Україна, Одеська обл., Одеса, 65104, м. Одеса, пр-т Академiка Глушка, буд. 16, кв. 54
Оскарження: 11.12.2018 18:23 - 23.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
427 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
427 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.12.2018 19:30
Документи
21
Скарги
0