-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини до сміттєвозів FORD CARGO 2533 DC, FORD CARGO 1833 DC)
Тендер Prozorro UA-2026-01-16-013224-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведено в Додатку 3 до тендерної документації. Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію – «Ціна». Питома вага критерію 100%. До розгляду не приймається пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
5 047 221.60
UAH з ПДВ
Номер:
9aeaf7e38e3c4ee89d4e9b84f4c50810
Внутрішній номер закупівлі:
27942035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-16-013224-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА СЛУЖБА ЧИСТОТИ" ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328652
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Івана Мазепи, будинок 117
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тітова +380472643466 julia_chistota@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 047 221.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2026 16:10 - 23.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2026 16:10 - 26.01.2026 00:00
Аукціон:
з 26.01.2026 12:28
Період кваліфікації:
26.01.2026 00:00 - 30.01.2026 15:50
Період завантаження договору:
05.02.2026 00:00 - 15.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 047 221.60 ДК 021:2015: 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (запасні частини до сміттєвозів FORD CARGO 2533 DC, FORD CARGO 1833 DC)