• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

електрична енергія

більш детально в тендерній документації

Торги не відбулися

2 800 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 000.00 UAH
Номер: 3518b28789934ed992ad089ae5605312
Внутрішній номер закупівлі: 2793874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-06-000961-a   
Замовник: Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер"
Контактна особа: Силенко Алла Григорівна +380462694855 silenkoalla@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 28 000.00 UAH
Період уточнення: 06.12.2018 17:07 - 12.12.2018 17:11
Період прийому пропозицій: 06.12.2018 17:07 - 22.12.2018 17:11

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 751670 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 15501, Україна, Чернігівська область, с. Новий Білоус, масив Зелений 1 На карті
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 2330 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 14013, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка 43а На карті
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 75000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 14010, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Верені 2 На карті
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 2800 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Земська, 7 На карті
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 67200 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 17513, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Київська 56 На карті
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 16500 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 16605, Україна, Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Козача, 80 На карті
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 97500 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 16506, Україна, Чернігівська область, м. Бахмач, вул. Південна 20 На карті