• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення лабораторних досліджень

Торги не відбулися

103 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 2b77db9de8e94beb9607ca40eba263d5
Внутрішній номер закупівлі: 27938590
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-16-009777-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: НАКОНЕЧНА Ольга 380432507925 vokpl.zakupivli7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 103 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.01.2026 14:17 - 23.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.01.2026 14:17 - 26.01.2026 00:00
Аукціон: з 26.01.2026 14:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴103 000.00 Послуги з проведення лабораторних досліджень