-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2018-12-06-000744-a
Торги не відбулися
1 062 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 310.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 310.00 UAH
Номер:
9de8aa64229f4364b4aa0affd3786285
Внутрішній номер закупівлі:
2792675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-06-000744-a
Замовник:
Виконавчий комітет Олешківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37929985
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вул. Гвардійська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тюріна Катерина Анатоліївна +380554222451 katerina_tyurina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 062 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 310.00 UAH
Період уточнення:
06.12.2018 15:38 - 12.12.2018 15:42
Період прийому пропозицій:
06.12.2018 15:38 - 22.12.2018 15:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії
Кількість
360000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, межа балансової належності об’єктів замовника
На карті