• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Кейтерингові послуги (Послуги з приготування та доставки готової їжі) Код за ДК 021:2015- 55520000-1 Кейтерингові послуги

Кейтерингові послуги (Послуги з приготування та доставки готової їжі) Код за ДК 021:2015- 55520000-1 Кейтерингові послуги Для забезпечення харчування в закладах освіти, що підпорядковані відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради

Торги не відбулися

354 292.80 UAH з ПДВ
Номер: fdea0de312c040f1a7df81e98cecdba2
Внутрішній номер закупівлі: 27919833
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-15-006631-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради
Контактна особа: Олександр Крохмальний +380962641500 ksasha1708@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 354 292.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.01.2026 12:51 - 20.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.01.2026 12:51 - 23.01.2026 00:00
Аукціон: з 23.01.2026 11:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴354 292.80 Кейтерингові послуги (Послуги з приготування та доставки готової їжі) Код за ДК 021:2015- 55520000-1 Кейтерингові послуги