-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень
Тендер Prozorro UA-2026-01-15-004742-a
Торги відмінено
85 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
5010fdf7188c4b72b51519d5285964f8
Внутрішній номер закупівлі:
27917957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-15-004742-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. АКАД. О.І. ЮЩЕНКА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982264
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
НАКОНЕЧНА Ольга 380432507925 vokpl.zakupivli7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
85 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2026 11:43 - 20.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2026 11:43 - 23.01.2026 00:00
Аукціон:
з 23.01.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2bb5333771364e64a424895a2b505ca9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
При розрахунку очікуваної вартості не було враховано податок на додану вартість (ПДВ), що призвело до встановлення суми закупівлі, яка не відповідає фактичній ринковій вартості послуг та може вплинути на об’єктивність і результати проведення процедури закупівлі.
Відповідно до частини першої статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель. Очікувана вартість процедури закупівлі була автоматично сформована електронною системою закупівель на підставі даних річного плану.
Згідно з пунктом 54 Особливостей здійснення публічних закупівель, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, Замовник має право вносити зміни до тендерної документації та оголошення, однак технічна реалізація електронної системи закупівель не передбачає можливості зміни очікуваної вартості закупівлі після оприлюднення оголошення, якщо така вартість сформована на підставі річного плану.
У зв’язку з цим усунення виявленої помилки шляхом внесення змін до тендерної документації або оголошення є технічно неможливим, а подальше проведення процедури закупівлі за некоректною очікуваною вартістю суперечитиме принципам здійснення публічних закупівель, визначеним статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема принципам ефективності, пропорційності та максимальної економії.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
16.01.2026 14:04 - 27.01.2026 00:00
Дата опублікування:
16.01.2026 14:04
Дата виконання:
27.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴85 100.00 Послуги з проведення лабораторних досліджень