-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та модульного пожежогасіння філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-01-15-002228-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
1 169 897.65
UAH без ПДВ
Номер:
c534b94521334cac829dc6cdb78cd7c3
Внутрішній номер закупівлі:
27915431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-15-002228-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юліана МАЦЮК 380459658120 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 169 897.65 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.01.2026 10:24 - 20.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2026 10:24 - 23.01.2026 09:00
Аукціон:
з 26.01.2026 13:49
Період кваліфікації:
23.01.2026 09:00 - 28.01.2026 16:34
Період завантаження договору:
03.02.2026 00:00 - 13.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 169 897.65 ДК 021:2015 код 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та модульного пожежогасіння філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)