-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50320000-4 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів» (ДК 021:2015 – 50323000-5 «Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв)
Тендер Prozorro UA-2026-01-15-001984-a
Завершена
302 568.00
UAH з ПДВ
Номер:
6511abc84d7d47d6b1d372f42add6fe5
Внутрішній номер закупівлі:
27915192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-15-001984-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ 7-МА ПЕРЕСИПСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Урсатьєва +380636875440 tenderdpss@gmail.com https://odesa.consumer.gov.ua/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
50323000-5 Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроївАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
302 568.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.01.2026 11:00 - 20.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.01.2026 11:00 - 23.01.2026 08:00
Аукціон:
з 26.01.2026 13:38
Період кваліфікації:
23.01.2026 08:00 - 26.01.2026 10:16
Період завантаження договору:
01.02.2026 00:00 - 11.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴302 568.00 ДК 021:2015 – 50320000-4 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів» (ДК 021:2015 – 50323000-5 «Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв)