-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95; та дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 нафта і дистилянти
Тендер Prozorro UA-2026-01-14-012980-a
Торги не відбулися
313 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a919f1619af14a1aafe26085ef4bf856
Внутрішній номер закупівлі:
27911586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-14-012980-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
313 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.01.2026 17:00 - 19.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2026 17:00 - 22.01.2026 16:37
Аукціон:
з 23.01.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴313 000.00 Бензин А-95 та дизельне паливо за кодом ДК -021:2015:09130000-9 нафта і дистилянти