-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Тендер Prozorro UA-2018-12-07-000551-a
Закупівля на очікувану вартість 2019 року
Торги не відбулися
2 730 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 650.00 UAH
Номер:
0ac36c39bf6c4a638303bab5411945bb
Внутрішній номер закупівлі:
2791108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-07-000551-a
Замовник:
КУ Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
36789395
-
Адреса:
74502, Україна, Херсонська область, смт Велика Лепетиха, вул. Миру, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мальцева Юлія Володимирівна +380554321065 vlep_edu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 730 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 650.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2018 13:53 - 12.12.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2018 13:53 - 22.12.2018 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Кількість
910000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
74500, Україна, Херсонська область, Великолепетиський район, заклади освіти Замовника
На карті