-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з шиноремонту (вулканізації), шиномонтажу, балансування коліс легкового автотранспорту - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-01-14-010164-a
Завершена
144 336.00
UAH з ПДВ
Номер:
709ce619e48b4bdcae334c1b174e8c30
Внутрішній номер закупівлі:
27908770
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-14-010164-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Inna Busyreva +380567319739 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
144 336.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.01.2026 15:17 - 19.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2026 15:17 - 22.01.2026 00:00
Аукціон:
22.01.2026 11:08 - 22.01.2026 11:43
Період кваліфікації:
22.01.2026 11:43 - 02.02.2026 12:57
Період завантаження договору:
08.02.2026 00:00 - 18.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴144 336.00 Послуги з шиноремонту (вулканізації), шиномонтажу, балансування коліс легкового автотранспорту - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника