-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту, шиномонтаж та балансування, технічного обслуговування легкових автомобілів ТО2
Тендер Prozorro UA-2026-01-14-005335-a
Торги відмінено
460 460.00
UAH з ПДВ
Номер:
c3110011004a4788be2451f807aaf09d
Внутрішній номер закупівлі:
27903995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-14-005335-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коломийської районної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39020574
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Театральна, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вершиніна Тетяна Олександрівна +380961881758 1975yagoda@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
460 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.01.2026 12:10 - 19.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2026 12:10 - 22.01.2026 00:00
Аукціон:
з 22.01.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3142c75a17914b9c82d75d4db32ef42d
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
неправильно визначена очікувана вартість закупівлі, неповний оріентовний перелік послуг
Період оскарження:
14.01.2026 14:52 - 25.01.2026 00:00
Дата опублікування:
14.01.2026 14:52
Дата виконання:
25.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴460 460.00 Послуги з ремонту, шиномонтаж та балансування, технічного обслуговування легкових автомобілів ТО2