-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
АТЛАС LUX щіл.250 гр/кв.м(яскраво червоний)-6м.п для пошиття костюмів до вистави
Тендер Prozorro UA-2026-01-14-003334-a
Завершена
1 230.12
UAH з ПДВ
Номер:
4dfde31907f749b6b75f85b539f8cfc7
Внутрішній номер закупівлі:
27901998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-14-003334-a
Замовник:
Миколаївський національний академічний український театр драми та музичної комедії
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226056
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Панаса Саксаганського, 59
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Cтроінова Ірина Петрівна +380636581975 stroynova64@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
19211100-9 Змішані тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
1 230.12 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АТЛАС LUX щіл.250 гр/кв.м(яскраво червоний)
Кількість
6 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
54017, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.Панаса Саксаганського 59
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ШВЕЙНА ФАБРИКА "ТЕКСТИЛЬ-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37436574
-
Контактна особа:
САФ'ЯНЕНКО ОЛЕНА ВІТАЛІІВНА 0512581818
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.В'ячеслава Чорновола.буд.12-А
Ціна пропозиції
1 230.12 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2026 09:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
01a6f722437745f5832c2fd4df1d2da5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-14-003334-a-a1
Постачальник:
ТОВ ШВЕЙНА ФАБРИКА "ТЕКСТИЛЬ-2000"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37436574
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул.В'ячеслава Чорновола.буд.12-А
Номер договору:
№ 51 100% передплата
Сума договору:
1 230.12 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 025.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.01.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
09.01.2026 00:00
Статус:
Виконаний