-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-01-13-013018-a
Завершена
128 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
d15fd0ee15474dce83902ea7b5763661
Внутрішній номер закупівлі:
27898075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-13-013018-a
Замовник:
КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20564006
-
Адреса:
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Бучій +380973388129 kam.himnazia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
128 250.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
1 послуга
Період постачання
12.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЛОШИН ОЛЬГА ЙОСИПІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2797912400
-
Адреса:
78410, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н село Тисменичани ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО будинок 8
Ціна пропозиції
128 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2026 19:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
27a9a696fb2949c1b405ba6181dfa2c4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-13-013018-a-c1
Постачальник:
ВОЛОШИН ОЛЬГА ЙОСИПІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2797912400
-
Адреса:
78410, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н село Тисменичани ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО будинок 8
Номер договору:
1
Сума договору:
128 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
12.01.2026 10:00
Статус:
Підписаний