• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

код ДК 021:2015: 55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))

Завершена

96 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 4ad0fbbfe0404c4f8734dba215b16aae
Внутрішній номер закупівлі: 27897837
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-13-012783-a   
Замовник: КАМІННЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Любов Бучій +380973388129 kam.himnazia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 96 900.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015: 55320000-9 – Послуги з організації харчування (Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Каміннецької гімназії Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання 12.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 78411, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4, Надвірнянський, село Камінне, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ будинок 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВОЛОШИН ОЛЬГА ЙОСИПІВНА
Ціна пропозиції 96 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2026 18:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ed8ddca7325e4b27956b4a0188c56c8d
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-13-012783-a-a1
Постачальник: ВОЛОШИН ОЛЬГА ЙОСИПІВНА
Номер договору: 2
Сума договору: 96 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 12.01.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування пільгові категорії.pdf
pdf
Договір 2 пільги.pdf
pdf
UA-2024-12-31-006834-a-report 5-9.pdf
pdf
ДУ 1 пільги.pdf
p7s
sign.p7s