-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(Вантажопасажирський автомобіль – 2 одиниці)
Тендер Prozorro UA-2018-11-16-003620-a
Завершена
1 128 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 640.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 640.00 UAH
Номер:
4a03407d91474272b19a06f1a9623312
Внутрішній номер закупівлі:
2788803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-16-003620-a
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петро Миколайович Бедах +380532592917 katp1628lav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 128 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 640.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
32 712.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2018 17:12 - 23.11.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2018 17:12 - 03.12.2018 00:00
Аукціон:
03.12.2018 13:55 - 03.12.2018 14:16
Період кваліфікації:
03.12.2018 14:16 - 11.12.2018 23:19
Період завантаження договору:
03.12.2018 14:16 - 23.12.2018 14:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Вантажопасажирський автомобіль – 2 одиниці)
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДЕРЖПОСТАЧ"
Оскарження: 03.12.2018 14:16 - 22.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41354189
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДЕРЖПОСТАЧ" +380444823534 derzh-avtopostach@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 37/41, офіс 703/1
Оскарження: 03.12.2018 14:16 - 22.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 127 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 127 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2018 23:19
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЕРТ-ТРЕЙДЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032202
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЕРТ-ТРЕЙДЕР" +380444541210 expert2018@i.ua
-
Адреса:
Україна, 04112, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОРАНЖЕРЕЙНА, будинок 3
Початкова пропозиція
1 128 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 128 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
e80f87ff632949d08c98386276bc9ee4
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-16-003620-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДЕРЖПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41354189
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДЕРЖПОСТАЧ" +380444823534 derzh-avtopostach@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 37/41, офіс 703/1
Номер договору:
№3
Сума договору:
1 127 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
22.12.2018 11:00
Статус:
Підписаний