• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95, Дизельне паливо

Категорія замовника згідно ст. 2 закону України " Про публічні закупівлі " -Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником та учасником, викладаються українською мовою. Закупівля за кошти місцевого бюджету

Завершена

1 006 300.00 UAH з ПДВ
Номер: 69141e6cff934889a9d3b16908ad840a
Внутрішній номер закупівлі: 27882540
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-12-008051-a   
Замовник: Відділ освіти Жидачівської міської ради
Контактна особа: Гурський Юрій 380673923953 zhudachivosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 006 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.01.2026 15:42 - 17.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.01.2026 15:42 - 20.01.2026 18:00
Аукціон: з 21.01.2026 14:53
Період кваліфікації: 20.01.2026 18:00 - 21.01.2026 08:45
Період завантаження договору: 27.01.2026 00:00 - 06.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 006 300.00 Бензин А-95, Дизельне паливо