-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охоронні послуги. Спостереження за ручними системами тривожної сигналізації та технічне обслуговування сигналізації що встановлена.
Тендер Prozorro UA-2026-01-12-007601-a
Завершена
3 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
c60869d42f3a4172bfe3b91c8455c14e
Внутрішній номер закупівлі:
27882101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-12-007601-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23078513
-
Адреса:
51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, ул. Садовая, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Шехірєв +380501926752 gregorrazin555@gmail.com https://kotovska-spshool.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
3 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги. Спостереження за ручними системами тривожної сигналізації та технічне обслуговування сигналізації, що встановлена.
Кількість
8760 година
Період постачання
01.01.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Контактна особа:
+380567441594
-
Адреса:
49070, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА будинок 4
Ціна пропозиції
3 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2026 15:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
088966592bdb4dd28937d3733aca10b1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-12-007601-a-b1
Постачальник:
УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109168
-
Адреса:
49070, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА будинок 4
Номер договору:
100/14-2026
Сума договору:
3 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
09.01.2026 15:09
Статус:
Підписаний