• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Природний газ

Завершена

272 841.60 UAH з ПДВ
Номер: 9e70248414bf4db498f9ea54bc7a8389
Внутрішній номер закупівлі: 27877779
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-12-003253-a   
Замовник: Державний навчальний заклад "Охтирський центр професійно-технічної освіти"
Контактна особа: Москаленко Віталіна 380665062709 boplicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 272 841.60 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 16000 метр кубічний
Період постачання 01.01.2026 - 31.03.2026
Місце постачання 42600, Україна, Сумська область, Тростянець, Сосновий бір, 6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Ціна пропозиції 272 841.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2026 11:45
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3f01c0f01d124f2fb130e72a6b1310d4
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-12-003253-a-c1
Постачальник: ТОВ " Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг"
Номер договору: 17-12034/25-БО-Т
Сума договору: 272 841.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 227 368.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.12.2025 00:00 - 31.03.2026 00:00
Дата підписання: 25.12.2025 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір_17-12034 25 БО Т.pdf
p7s
sign.p7s